منو
سبد خرید

مقالات

22 فر کابل نوری مهاردار
مدیر 0 31
ساختار و نحوه عملکرد کابل نوری هوایی مهاردارکابل نوری هوایی مهاردار که آن را با کابل زره دار و یا "آرموردار" شهرت دارند، در مقایسه با کابلهای بدون ز..
24 اس‍ کابل جوش
مدیر 0 33
آشنایی با کابل جوش و اهمیت آن در صنعت جوشکاریکابل جوش یا همان کابل جوشکاری جهت مهمترین قسمت در صنعت جوشکاری بوده است که برای اتصال دو نقطه از آن است..
30 به‍ کابل دوربین مدار بسته
0 45
آشنایی با کابل دوربین مدار بسته و انواع آناستفاده از نوع کابل دوربین مدار بسته به نوع دوربین بستگی دارد. با توجه به اینکه یکی از اصلی ترین تجهیزات ب..
04 دی رانژه کردن خط تلفن
0 80
اهمیت رانژه کردن خط تلفندر بسیاری از مواقع برای کاربران ADSL پیش آمده است که به دلیل کند بودن، بی‌کیفیت بودن سرعت اینترنت دچار مشکل می‌گردند و یا حت..
21 آذ کابل زیردریایی
0 73
آشنایی با انواع کابل زیردریاییهمانطور که از نام کابل زیردریایی مشخص است در بستر دریا کاربرد دارد و تعبیه می‌شود. این کابل متشکل از سیم‌ها بلندی می‌ب..
23 شه‍ روکش انواع کابل
مدیر 0 169
آشنایی با مواد اولیه روکش کابلفروشگاههای اینترنتی مدیا کابل جهت فروش کابل شبکه و دیگر انواع کابل سعی بر آن دارد که در این مقاله جهت آشنایی با مواد ا..
11 مر تشخیص CCA از مس در کابل
0 167
مهمترین  و کاربردی ترین روش تشخیص CCA از مسCCA، CCS از لحاظ ظاهری به فلز مس کامل شبیه می‌باشند ولی مقابل حرارت متفاوت بوده است. آسان‌ترین روش تشخیص ..
26 به‍ سیم کشی کابل KNX
0 587
آشنایی با نحوه سیم کشی کابل KNX (کی ان ایکس) امروزه جهت امنیت ساختمان‌ها و کاهش مصرف انرژی از سیستم‌های هوشمند داخلی که نیاز به تجهیزات مختلفی دارند..
26 دی خرید کابل آنتن ماهواره
مدیر 0 653
آشنایی و خرید سیم آنتن ماهواره و تلویزیونانتخاب کابل آنتن ماهواره کار بسیار مشکلی است زیرا بهترین نوع آن، محصولیست که بتواند کیفیت تصویر گیرنده تلوی..
19 ار کابل کشی فیبر نوری
مدیر 2 537
کابل کشی فیبر نوریبه دلیل حساسیت  کابل فیبر نوری در کابل‌کشـــی باید تمام نکات مهم رعایت گردد. زیرا اگر این نکات مراعت نشود، راندمان کیفیت فیبر پایی..
23 اس‍ تست فلوک کابل شبکه
مدیر 2 775
اهمیت تست فلوکتست فلوک کابل شبکه امروزه در دنیای کابل‌‌ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. انواع مختلفی از تسترها هستند در راستای فناوری‌ها و آزمایشات..
28 به‍ سیم جنگی و کاربرد آن
مدیر 0 3761
سیم جنگی مخابراتی چیست و چه کاربردی دارد؟سیم جنگی از دسته کابل مخابراتی به‌شمار می‌رود که با نام سیم ‌دوبل هوایی شهرت دارد. آن‌ها به‌دلیل روکش مقاوم..
نمایش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)