منو
سبد خرید

مقالات

05 آذ بست کابل
0 225
آشنایی با انواع بست کابل و کاربرد آنبست کابل از لوازم جانبی است که برای هدایت و محافظت سیم‌ و کابل‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. درواقع یک نوع اتصا..
13 آب‍ کابل آلومینیومی
0 221
کابل آلومینیومی و کاربرد آنکابل بعنوان نخ‌های عصبی برای انتقال اطلاعات، انرژی درون شبکه‌ها همچنین سیستم‌های برقی نقش اساسی ایفا می‌کنند یکی از انواع..
11 مه‍ لوله خرطومی
0 239
آشنایی با لوله خرطومی و انواع آنلوله برق یکی از تجهیزات برق ساختمان می‌باشد که دارای انواع گوناگونی بوده است. یکی از آنها لوله خرطومی بوده است که جز..
08 مه‍ کابل نسوز
0 248
مزایای استفاده از کابل‌ نسوزاستفاده از کابل‌ نسوز در سیستم‌های برقی همچنین شبکه دارای مزایای مهمی است. در زیر به برخی از مزایای آن اشاره می‌کنیم:1..
13 تی‍ اسپلیتر فیبر نوری
0 299
آشنایی با انواع اسپلیتر فیبر نوریاسپلیتر فیبر نوری یکی از تجهیزات کاربردی در شبکه‌های فیبر نوری است که جهت بهبود بهره‌وری درون زیر ساختهای نوری سپس ..
22 فر کابل نوری مهاردار
مدیر 0 301
ساختار و نحوه عملکرد کابل نوری هوایی مهاردارکابل نوری هوایی مهاردار که آن را با کابل زره دار و یا "آرموردار" شهرت دارند، در مقایسه با کابلهای بدون ز..
24 اس‍ کابل جوش
مدیر 0 326
آشنایی با کابل جوش و اهمیت آن در صنعت جوشکاریکابل جوش یا همان کابل جوشکاری جهت مهمترین قسمت در صنعت جوشکاری بوده است که برای اتصال دو نقطه از آن است..
30 به‍ کابل دوربین مدار بسته
0 188
آشنایی با کابل دوربین مدار بسته و انواع آناستفاده از کابل دوربین مدار بسته به نوع دوربین بستگی دارد. با توجه به اینکه یکی از اصلی ترین تجهیزات برای ..
04 دی رانژه کردن خط تلفن
0 174
اهمیت رانژه کردن خط تلفندر بسیاری از مواقع برای کاربران ADSL پیش آمده است که به دلیل کند بودن، بی‌کیفیت بودن سرعت اینترنت دچار مشکل می‌گردند و یا حت..
21 آذ کابل زیردریایی
0 256
آشنایی با انواع کابل زیردریاییهمانطور که از نام کابل زیردریایی مشخص است در بستر دریا کاربرد دارد و تعبیه می‌شود. این کابل متشکل از سیم‌ها بلندی می‌ب..
23 شه‍ روکش انواع کابل
مدیر 0 797
آشنایی با مواد اولیه روکش کابلفروشگاههای اینترنتی مدیا کابل جهت فروش کابل شبکه و دیگر انواع کابل سعی بر آن دارد که در این مقاله جهت آشنایی با مواد ا..
11 مر تشخیص CCA از مس در کابل
0 239
مهمترین  و کاربردی ترین روش تشخیص CCA از مسCCA، CCS از لحاظ ظاهری به فلز مس کامل شبیه می‌باشند ولی مقابل حرارت متفاوت بوده است. آسان‌ترین روش تشخیص ..
نمایش 1 تا 12 از 20 (2 صفحه)