منو
سبد خرید

کابل RG59 ترکیبی 0.7 CU

کابل RG59 ترکیبی 0.7 CU
کابل RG59 ترکیبی 0.7 CU
کابل RG59 ترکیبی 0.7 CU
کابل RG59 ترکیبی 0.7 CU
کابل RG59 ترکیبی 0.7 CU
کابل RG59 ترکیبی 0.7 CU
کابل RG59 ترکیبی 0.7 CU
0 تومان

کابل ترکیبی RG59 با مغزی 0.7 CU شیلد 96رشته CCA با برق مس

کابل RG59 ترکیبی یک نوع کابل کواکسیال است که عموماً برای انتقال سیگنال‌های تصویری و صوتی در سیستم‌های تلویزیون، ویدئو و سیستم‌های امنیتی استفاده می‌شود. این کابل دارای دو بخش اصلی است که شامل یک هسته مرکزی و اطراف آن پوششی محافظ است.

هسته مرکزی کابل RG59 ترکیبی 0.7 CU ترکیبی از ماده ای نیمه رسانا تشکیل شده است که به عنوان رساننده سیگنال‌ها عمل می‌کند. این ماده معمولاً مس یا آلومینیوم است که به همراه یک لایه پوششی از ماده میزبان با کیفیت بالا قرار می‌گیرد. لایه پوششی این کابل معمولاً از پلاستیک کیفیت بالا یا لاستیک سخت تشکیل شده است و وظیفه حفاظت هسته مرکزی را بر عهده دارد.پوشش محافظ کابل RG59 ترکیبی نیز برای حفاظت از هسته مرکزی در برابر تداخل های الکترومغناطیسی و خطاهای خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پوشش معمولاً از چندین لایه محافظ تشکیل شده است که هر لایه نقش خاصی در کاهش تداخل های الکترومغناطیسی ایفا می‌کند. لایه های محافظ معمولاً از فویل آلومینیومی و شبکه‌های مسی تشکیل شده است.

ساختار و کاربرد کابل ترکیبی RG59 با مغزی 0.7 CU شیلد 96رشته CCA با برق مس

  • برای انتقال سیگنالهای دیجیتال و آنالوگ و نیز در سیستم‌های تلویزیونی و ویدئویی استفاده می‌شود  کارایی دارد.
  • از طریق پورت‌های متصل به تلویزیون‌ها و دستگاه‌های پخش دی‌وی‌دی به تجهیزات ضبط و پخش صدا و تصویر متصل می‌شود.
  • برای سیستم‌های امنیتی نیز استفاده می‌شود. این کابل برای انتقال تصاویر دوربین‌های مداربسته و سیستم‌های نظارتی در استفاده‌های داخلی و خارجی استفاده می‌شود. در این سیستم‌ها، کابل RG59 ترکیبی می‌تواند ایمنی و امنیت بیشتری را فراهم کند.
  • دارای مغزی مس 0.7
  • روکش آن PVC است.

این محصول برای فضاهایی که متراژ پایین دارند مناسب هستند. طول کابل‌کشی با استفاده از نوع درجه یک و تمام مس این کابل 60 الی 70 متر است بدین ترتیب عملکرد این محصول در متراژهای بیشتر کاهش می‌یابد. یکی از باکیفیت‌ترین و مرغوب‌ترین محصولات فروشگاه مدیا کابل، کابل RG59 ترکیبی CU 0.7 می‌باشد که دارای دو رشته داخل یک سیم است یکی برای انتقال برق و دیگری انتقال تصویر بوده است.

فروش کابل ترکیبی RG59 با مغزی 0.7 CU با بسته بندی در متراژ 305 متری در مدیا کابل

مشخصات فنی
نوع کابلRG59 ترکیبی07
شرکت سازندهکیمیا کرمان
جنس روکشPVC
بسته بندیقرقره
نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی‌شود!
بد خوب
کد امنیتی