منو
سبد خرید

کابل مخابراتی

برای برقراری ارتباط و انتقال اطلاعات از کابل مخابراتی استفاده می شود. این کابل ها به دلیل کاربرد بسیار زیادی که در صنایع ارتباطات دارند در حجم انبوهی تولید می شود.

انواع کابلهای مخابراتیانواع کابل مخابراتی براساس ویژگی و کاربرد :

این کابل ها بر اساس کاربرد دو تقسیم بندی اصلی دارند:

  1. کابل مخابراتی هوایی
  2. کابل مخابراتی زمینی

 کابل مخابراتی هوایی:

رنگ این کابل ها معمولا طوسی می باشد و این کابل ها در داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. این کابل ها انعطاف پذیری بیشتری نسبت به کابل مخابراتی زمینی دارند و در معرض نور خورشید مورد استفاده قرار نمی گیرند.

 کابل مخابراتی زمینی:

این کابل ها در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل دارای استحکام بیشتری بودند و جنس روکش آن ها در مقابل نور خورشید باد و مقاومت بیشتر ی دارد. رنگ این کابلها اغلب مشکی بوده و دارای انعطاف کمتری هستند.

فروش کابل مخابراتی زمینی و هوایی :

مدیا کابل، کابل های مخابراتی را با تنوع برندهای مختلف از جمله: رساناکابل، ایراتل، کیمیای کرمان، زرکابل کرمان و ... به صورت 2 زوج، ۴ زوج، ۶ زوج، ۱۰ زوج، 25 زوج، 32 زوج، 100 زوج،  100 زوج و ۲۰۰ زوج  به فروش می رساند.

قطر مغزی کابل ها، نکته قابل توجهی است که در هنگام خرید مشــــتریان باید به آن دقت کنند. قطر کابل های مخابراتی 0/4میلیمتر، 0/5میلیمتر و 0/6میلیمتر است و آن ها را در بازار  با نام های کابل 04- 05- 06 می شناســند.

کابل مخابراتی مسی دارای انواع بیشتر می‌باشند که بر حسب کاربرد در موارد مختلف زیر می باشد:

  • کابل مخابراتی هوایی
  • کابل مخابراتی زمینی
  • کابل ژله فیلد خاکی و کانالی
  • کابل هوایی مهاردار
  • کابل ایرکر کانالی
  • سیم جنگی

قیمت کابل مخابراتی:

در بیشتر این کابل ها، مغزی آنها از  مس بوده و هر چه قطر سیم ها (مغزی) بیشتر باشد مسی که از آنها استفاده شده بیشتر است و قدرت انتقال سیگنال بهتر است، در نهایت دارای کیفیت انتقال دیتا بالاتر را دارند و قیمت آنها نیز بالاتر می رود.کابل‌های مخابراتی با توجه به کیفیت، تعداد زوج ها، قطر مس بکار رفته شده، برندهای موجود در بازار و ... تنوع بالایی دارند و در مقایسه قیمت کلی این دو نوع کابل مخابراتی لازم  است به این نکته اشاره شود که کابلهای هوایی قیمت مناسب تر و نصب آسانتری دارد.

 

 

 

 

مدل: md09
فروش و قیمت سیم تلفن مهاردار جنگی 09سیم تلفن مهاردار 09 که با نام سیم دوبل هوایی شهرت دارد که برای توسعه کابل پستهای‌تلفن بکار برده می‌شود.خصوصیات این کابل تقریبا مشابه سیم جنگی 0.6 (دوبل مهار دار 0.6) است. فروشگاه مدیا کابل این محصول را با برندهای نظیر رسانا کابل و زرکابل کرمان، با قیم..
0 تومان
مدل: mdsj06
خرید سیم جنگی 0.6 (دوبل مهار دار 0.6)سیم جنگی 0.6 یا دوبل مهار دار  از دسته کابل مخابراتی بشمار می‌رود که به نام سیم دوبل هوایی معروف است که برای توسعه کابل پست های تلفن به ساختمان‌های مشترکین تلفن است. فروشگاه مدیا کابل  کابل دوبل مهاردار 0.6 را با برندهای رسانا کابل و زرکابل کرمان، ب..
0 تومان
تولید کننده: شهید قندی مدل: MR100
خرید سیم رانژه مخابراتی سایز 0.5 و 0.6ساختار سیم رانژه تلفنساختار این کابل مخابراتی از یک مغزی مسی با قطر 0.5 و 0.6 همچنین جنس شیلد آن از پلی الفین انعطاف پذیر، عایق PVC است. قطر سیم رانژه روی بسته بندی درج شده است. از دیگر ویژگی‌های سیم رانژه مخابراتی موارد زیر می‌باشد:دارای بست..
0 تومان
تولید کننده: شهید قندی مدل: mgh011
فروش کابل دوبل هوایی مهاردار شهید قندیکابل دوبل هوایی مهاردار شهید قندی متشکل از دو رشته سیم مسی و یک مفتول فولادی است. مفتول بعنوان مهارکننده با پوششی از جنس پلی اتیلن مقاوم در برابر عوامل محیطی و آب و هوایی است. رنگ پوشش این کابل مخابراتی پرکاربرد مشکی همچنین از تولیدات کابل شهید قندی مشک..
0 تومان
مدل: 06 mz
انواع و کاربرد کابل مخابراتی 06 زمینیشرکت مدیا کابل یکی از عرضه کنندگان در زمینه فروش کابل مخابراتی زمینی مسی 06 با داشتن نمایندگی از برندهای با کیفیت و استاندارد جهانی  نظیر: رساناکابل، زر کابل و ... سعی بر این دارد که محصولات با کیفیت را از طریق سایت به مشتریان خود ارائه دهد.کاربرد کا..
0 تومان
مدل: MH 10
مشخصات کامل جهت خرید کابل مخابراتی مسی هوایی (0.6)کابل مخابراتی مسی هوایی (06) یا رنگ طوسی روشن، جهت انتقال دیتاهای مخابراتی و برقراری ارتباط بکار می‌روند. کابل مخابراتی مسی هوایی رسانای مس آن با ضخامت 0.4 میلیمتر تا 0.8 میلیمتر در بازار، با برندهای متنوع به فروش می‌رسد . برای قدرت انتقال سیگنال..
0 تومان
تولید کننده: شهید قندی مدل: j0411
کاربرد کابل ژله‌ فیلد خاکی 0.4کابل ژله‌ فیلد خاکی 0.4  Buried Filled Cable دارای ساختار ژله‌ای و نرمی دارد و نوار به کار رفته در آنها از جنس استیل و آلومینیوم می باشد که به همین دلیل این کابل دارای مقاومت و نفوذپذیری بالایی می باشد. در مراکز مخابراتی که اغلب در فواصل بین شهرها و نیز زی..
0 تومان
تولید کننده: شهید قندی مدل: هوایی ساده
ساختار کابل هوایی ساده شهید قندیهسته کابل هوایی ساده شهید قندی متشکل از تعدادی سیم نرم با روکش پلی اتیلن است که بصورت زوج بهم تابیده شده، هسته آن را میسازند. هسته این کابل مخابراتی با سیم زمین توسط یک نوار پلی استر سپس یک فویل آلومینیومی پیچیده شده و در نهایت یک روکش پلی اتیلن را پوشش می‌دهد. ..
0 تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)