منو
سبد خرید

کابل مخابراتی

کابل مخابراتی:

برای برقراری ارتباط و انتقال اطلاعات از کابل مخابراتی استفاده می شود. این کابل ها به دلیل کاربرد بسیار زیادی که در صنایع ارتباطات دارند در حجم انبوهی تولید می شود.

قیمت کابل مخابراتی:

در بیشتر این کابل ها، مغزی آنها از  مس بوده و هر چه قطر سیم ها (مغزی) بیشتر باشد مسی که از آنها استفاده شده بیشتر است و قدرت انتقال سیگنال بهتر است، در نهایت دارای کیفیت انتقال دیتا بالاتر را دارند و قیمت آنها نیز بالاتر می رود.کابل های مخابراتی با توجه به کیفیت، تعداد زوج ها، قطر مس بکار رفته شده، برندهای موجود در بازار و ... تنوع بالایی دارند و در مقایسه قیمت کلی این دو نوع کابل مخابراتی لازم  است به این نکته اشاره شود که کابلهای هوایی قیمت مناسب تر و نصب آسانتری دارد.

انواع کابلهای مخابراتیانواع کابل مخابراتی براساس ویژگی و کاربرد :

این کابل ها بر اساس کاربرد دو تقسیم بندی اصلی دارند:

  1. کابل مخابراتی هوایی
  2. کابل مخابراتی زمینی

 کابل مخابراتی هوایی:

رنگ این کابل ها معمولا طوسی می باشد و این کابل ها در داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. این کابل ها انعطاف پذیری بیشتری نسبت به کابل مخابراتی زمینی دارند و در معرض نور خورشید مورد استفاده قرار نمی گیرند.

 کابل مخابراتی زمینی:

این کابل ها در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل دارای استحکام بیشتری بودند و جنس روکش آن ها در مقابل نور خورشید باد و مقاومت بیشتر ی دارد. رنگ این کابلها اغلب مشکی بوده و دارای انعطاف کمتری هستند.

فروش کابل مخابراتی زمینی و هوایی :

مدیا کابل، کابل های مخابراتی را با تنوع برندهای مختلف از جمله: رساناکابل، ایراتل، کیمیای کرمان و ... به صورت 2 زوج، ۴ زوج، ۶ زوج، ۱۰ زوج، 25 زوج، 32 زوج، 100 زوج،  100 زوج و ۲۰۰ زوج  به فروش می رساند.

قطر مغزی کابل ها، نکته قابل توجهی است که در هنگام خرید مشتریان باید به آن دقت کنند. قطر کابل های مخابراتی 0/4میلیمتر، 0/5میلیمتر و 0/6میلیمتر است و آن ها را در بازار  با نام های کابل 04- 05- 06 می شناسند.

کابل مخابراتی مسی دارای انواع بیشتر می‌باشند که بر حسب کاربرد در موارد مختلف زیر می باشد:

  • کابل مخابراتی هوایی
  • کابل مخابراتی زمینی
  • کابل ژله فیلد خاکی و کانالی
  • کابل هوایی مهاردار
  • کابل ایرکر کانالی
  • سیم جنگی

 

 

 

 

مدل: md09
فروش سیم مهاردار جنگی 09این سیم تلفن مهاردار 09 که با نام سیم دوبل هوایی شهرت دارد که برای توسعه کابل پست های تلفن بکار برده می‌شود.خصوصیات این کابل تقریبا مشابه سیم جنگی 0.6 (دوبل مهار دار 0.6) است که فروشگاه مدیا کابل این محصول را با برندهای رسانا کابل و زرکابل کرمان، با قیمت مناسب ار..
6,500 تومان
مدل: mdsj06
خرید سیم جنگی 0.6 (دوبل مهار دار 0.6)سیم جنگی 0.6 یا دوبل مهار دار  از دسته کابل مخابراتی بشمار می‌رود که به نام سیم دوبل هوایی معروف است که برای توسعه کابل پست های تلفن به ساختمان‌های مشترکین تلفن است. فروشگاه مدیا کابل  کابل دوبل مهاردار 0.6 را با برندهای رسانا کابل و زرکابل کرمان، ب..
3,200 تومان
تولید کننده: شهید قندی مدل: MR100
خرید سیم رانژه مخابراتی سایز 0.5 و 0.6ساختار سیم رانژه تلفنساختار این کابل مخابراتی از یک مغزی مسی با قطر 0.5 و 0.6 همچنین جنس شیلد آن از پلی الفین انعطاف پذیر، عایق PVC است. قطر سیم رانژه روی بسته بندی درج شده است. از دیگر ویژگی‌های سیم رانژه مخابراتی موارد زیر می‌باشد:دارای بست..
1,700 تومان
تولید کننده: شهید قندی مدل: mgh011
فروش کابل دوبل هوایی مهاردار شهید قندیکابل دوبل هوایی مهاردار شهید قندی متشکل از دو رشته سیم مسی و یک مفتول فولادی است. مفتول بعنوان مهارکننده با پوششی از جنس پلی اتیلن مقاوم در برابر عوامل محیطی و آب و هوایی است. رنگ پوشش این کابل مخابراتی پرکاربرد مشکی همچنین از تولیدات کابل شهید قندی مشک..
0 تومان
مدل: 06 mz
انواع و کاربرد کابل مخابراتی 06 زمینیشرکت مدیا کابل یکی از عرضه کنندگان در زمینه فروش کابل مخابراتی زمینی مسی 06 با داشتن نمایندگی از برندهای با کیفیت و استاندارد جهانی  نظیر: رساناکابل، زر کابل و ... سعی بر این دارد که محصولات با کیفیت را از طریق سایت به مشتریان خود ارائه دهد.کاربرد کا..
4,500 تومان
مدل: MH 10
مشخصات کامل جهت خرید کابل مخابراتی مسی هوایی (0.6)کابل مخابراتی مسی هوایی (06) یا رنگ طوسی روشن، جهت انتقال دیتاهای مخابراتی و برقراری ارتباط بکار می‌روند. کابل مخابراتی مسی هوایی رسانای مس آن با ضخامت 0.4 میلیمتر تا 0.8 میلیمتر در بازار، با برندهای متنوع به فروش می‌رسد . برای قدرت انتقال سیگنال..
4,500 تومان
تولید کننده: شهید قندی مدل: j0411
کاربرد کابل ژله‌ فیلد خاکی 0.4کابل ژله‌ فیلد خاکی 0.4 در مراکز مخابراتی دارای ساختار ژله‌ای و نرمی دارد که اغلب در زیرساخت های بین شهری و یا مسافت های طولانی کاربرد فراوانی دارند. کاربردهای دیگر:در شبکه‌های زیرساخت، مسیر طولانی و جاده‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در محیط های محافظ..
0 تومان
تولید کننده: شهید قندی مدل: هوایی ساده
ساختار کابل هوایی ساده شهید قندیهسته کابل هوایی ساده شهید قندی متشکل از تعدادی سیم نرم با روکش پلی اتیلن است که بصورت زوج بهم تابیده شده، هسته آن را میسازند. هسته این کابل مخابراتی با سیم زمین توسط یک نوار پلی استر سپس یک فویل آلومینیومی پیچیده شده و در نهایت یک روکش پلی اتیلن را پوشش می‌دهد. ..
0 تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)