منو
سبد خرید

کابل مخابراتی

کابل مخابراتی:

برای برقراری ارتباط و انتقال اطلاعات از کابل مخابراتی استفاده می شود. این کابل ها به دلیل کاربرد بسیار زیادی که در صنایع ارتباطات دارند در حجم انبوهی تولید می شود.

قیمت کابل مخابراتی:

در بیشتر این کابل ها، مغزی آنها از  مس بوده و هر چه قطر سیم ها (مغزی) بیشتر باشد مسی که از آنها استفاده شده بیشتر است و قدرت انتقال سیگنال بهتر است، در نهایت دارای کیفیت انتقال دیتا بالاتر را دارند و قیمت آنها نیز بالاتر می رود.کابل های مخابراتی با توجه به کیفیت، تعداد زوج ها، قطر مس بکار رفته شده، برندهای موجود در بازار و ... تنوع بالایی دارند و در مقایسه قیمت کلی این دو نوع کابل مخابراتی لازم  است به این نکته اشاره شود که کابلهای هوایی قیمت مناسب تر و نصب آسانتری دارد.

انواع کابلهای مخابراتیانواع کابل مخابراتی براساس ویژگی و کاربرد :

این کابل ها بر اساس کاربرد دو تقسیم بندی اصلی دارند:

  1. کابل مخابراتی هوایی
  2. کابل مخابراتی زمینی

 کابل مخابراتی هوایی:

رنگ این کابل ها معمولا طوسی می باشد و این کابل ها در داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. این کابل ها انعطاف پذیری بیشتری نسبت به کابل مخابراتی زمینی دارند و در معرض نور خورشید مورد استفاده قرار نمی گیرند.

 کابل مخابراتی زمینی:

این کابل ها در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل دارای استحکام بیشتری بودند و جنس روکش آن ها در مقابل نور خورشید باد و مقاومت بیشتر ی دارد. رنگ این کابلها اغلب مشکی بوده و دارای انعطاف کمتری هستند.

فروش کابل مخابراتی زمینی و هوایی :

مدیا کابل، کابل های مخابراتی را با تنوع برندهای مختلف از جمله: رساناکابل، ایراتل، کیمیای کرمان و ... به صورت 2 زوج، ۴ زوج، ۶ زوج، ۱۰ زوج، 25 زوج، 32 زوج، 100 زوج،  100 زوج و ۲۰۰ زوج  به فروش می رساند.

قطر مغزی کابل ها، نکته قابل توجهی است که در هنگام خرید مشتریان باید به آن دقت کنند. قطر کابل های مخابراتی 0/4میلیمتر، 0/5میلیمتر و 0/6میلیمتر است و آن ها را در بازار  با نام های کابل 04- 05- 06 می شناسند.

کابل مخابراتی مسی دارای انواع بیشتر می‌باشند که بر حسب کاربرد در موارد مختلف زیر می باشد:

  • کابل مخابراتی هوایی
  • کابل مخابراتی زمینی
  • کابل ژله فیلد خاکی و کانالی
  • کابل هوایی مهاردار
  • کابل ایرک کانالی
  • سیم جنگی

 

 

 

 

تولید کننده: متفرقه مدل: mdsj06
سیم جنگی 06 (دوبل مهار دار 06)سیم جنگی 06 یا دوبل مهار دار 06 از دسته کابل مخابراتی بشمار می‌رود که به نام سیم دوبل هوایی معروف است که برای توسعه کابل پست های تلفن به ساختمان‌های مشترکین تلفن است. فروشگاه مدیا کابل این محصول را با قیمت و کیفیت مناسب ارائه می‌دهد.از مشخصات فنی سیم جنگی 06 مها..
3,000 تومان
تولید کننده: رسانا کابل مدل: 06 mz
کابل مخابراتی 06 زمینی مسیشرکت مدیا کابل یکی از عرضه کنندگان در زمینه فروش کابل مخابراتی زمینی مسی 06 با داشتن نمایندگی از برندهای با کیفیت و استاندارد جهانی  نظیر: رساناکابل و دی تک و ... سعی بر این دارد که محصولات با کیفیت را از طریق سایت به مشتریان خود ارائه دهد.کاربرد کابل مخابراتی ..
4,500 تومان
تولید کننده: شهید قندی مدل: j0411
کاربرد کابل ژله‌ فیلد خاکییکی از مهمترین کابل‌ها در صنعت مخابرات باسیم می توانیم به کابل‌ژله‌فیلد خاکی اشاره کنیم. کابل ژله‌ فیلد خاکی در مراکز مخابراتی زیاد مورد استفاده قرار میگیرد.این نوع به دلیل ساختار ژله‌ای و نرمی که دارد آن را در مجاری که دارای حیوانات جونده هستند دفن کرد. فرم این کا..
0 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)