منو
سبد خرید

کابل مخابراتی

کابل مخابراتی:

برای برقراری ارتباط و انتقال اطلاعات از کابل مخابراتی استفاده می شود. این کابل ها به دلیل کاربرد بسیار زیادی که در صنایع ارتباطات دارند در حجم انبوهی تولید می شود.

قیمت کابل مخابراتی:

در بیشتر این کابل ها، مغزی آنها از  مس بوده و هر چه قطر سیم ها (مغزی) بیشتر باشد مسی که از آنها استفاده شده بیشتر است و قدرت انتقال سیگنال بهتر است، در نهایت دارای کیفیت انتقال دیتا بالاتر را دارند و قیمت آنها نیز بالاتر می رود.کابل های مخابراتی با توجه به کیفیت، تعداد زوج ها، قطر مس بکار رفته شده، برندهای موجود در بازار و ... تنوع بالایی دارند و در مقایسه قیمت کلی این دو نوع کابل مخابراتی لازم  است به این نکته اشاره شود که کابلهای هوایی قیمت مناسب تر و نصب آسانتری دارد.

انواع کابلهای مخابراتیانواع کابل مخابراتی براساس ویژگی و کاربرد :

این کابل ها بر اساس کاربرد دو تقسیم بندی اصلی دارند:

  1. کابل مخابراتی هوایی
  2. کابل مخابراتی زمینی

 کابل مخابراتی هوایی:

رنگ این کابل ها معمولا طوسی می باشد و این کابل ها در داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. این کابل ها انعطاف پذیری بیشتری نسبت به کابل مخابراتی زمینی دارند و در معرض نور خورشید مورد استفاده قرار نمی گیرند.

 کابل مخابراتی زمینی:

این کابل ها در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل دارای استحکام بیشتری بودند و جنس روکش آن ها در مقابل نور خورشید باد و مقاومت بیشتر ی دارد. رنگ این کابلها اغلب مشکی بوده و دارای انعطاف کمتری هستند.

فروش کابل مخابراتی زمینی و هوایی :

مدیا کابل، کابل های مخابراتی را با تنوع برندهای مختلف از جمله: رساناکابل، ایراتل، کیمیای کرمان و ... به صورت 2 زوج، ۴ زوج، ۶ زوج، ۱۰ زوج، 25 زوج، 32 زوج، 100 زوج،  100 زوج و ۲۰۰ زوج  به فروش می رساند.

قطر مغزی کابل ها، نکته قابل توجهی است که در هنگام خرید مشتریان باید به آن دقت کنند. قطر کابل های مخابراتی 0/4میلیمتر، 0/5میلیمتر و 0/6میلیمتر است و آن ها را در بازار  با نام های کابل 04- 05- 06 می شناسند.

کابل مخابراتی مسی دارای انواع بیشتر می‌باشند که بر حسب کاربرد در موارد مختلف زیر می باشد:

  • کابل مخابراتی هوایی
  • کابل مخابراتی زمینی
  • کابل ژله فیلد خاکی و کانالی
  • کابل هوایی مهاردار
  • کابل ایرک کانالی
  • سیم جنگی

 

 

 

 

مدل: mdsj06
خرید سیم جنگی 0.6 (دوبل مهار دار 0.6)سیم جنگی 0.6 یا دوبل مهار دار 0.6 از دسته کابل مخابراتی بشمار می‌رود که به نام سیم دوبل هوایی معروف است که برای توسعه کابل پست های تلفن به ساختمان‌های مشترکین تلفن است. فروشگاه مدیا کابل این محصول را با برندهای رسانا کابل و زرکابل کرمان، با قیمت مناسب ارائه م..
3,300 تومان
تولید کننده: کابلان مدل: MR100
مشخصات و خرید سیم رانژه مخابراتیساختار سیم رانژه تلفنساختار این کابل مخابراتی از یک مغزی مسی با قطر 0.5 و 0.6 همچنین جنس شیلد آن از پلی الفین انعطاف پذیر و  عایق PVC است. قطر رانژه روی بسته بندی درج شده است. از دیگر ویژگی‌های سیم رانژه مخابراتی موارد زیر می‌باشد:دارای بسته ب..
1,490 تومان
مدل: 06 mz
کابل مخابراتی 06 زمینی مسیشرکت مدیا کابل یکی از عرضه کنندگان در زمینه فروش کابل مخابراتی زمینی مسی 06 با داشتن نمایندگی از برندهای با کیفیت و استاندارد جهانی  نظیر: رساناکابل و دی تک و ... سعی بر این دارد که محصولات با کیفیت را از طریق سایت به مشتریان خود ارائه دهد.کاربرد کابل مخابراتی ..
4,500 تومان
مدل: MH 10
مشخصات کامل جهت خرید کابل مخابراتی مسی هوایی (0.6)کابل مخابراتی مسی هوایی (06) یا رنگ طوسی روشن، جهت انتقال دیتاهای مخابراتی و برقراری ارتباط بکار می‌روند. کابل مخابراتی مسی هوایی رسانای مس آن با ضخامت 0.4 میلیمتر تا 0.8 میلیمتر در بازار، با برندهای متنوع به فروش می‌رسد . برای قدرت انتقال سیگنال..
4,500 تومان
تولید کننده: شهید قندی مدل: j0411
کاربرد کابل ژله‌ فیلد خاکییکی از مهمترین کابل‌ها در صنعت مخابرات باسیم می توانیم به کابل‌ژله‌فیلد خاکی اشاره کنیم. کابل ژله‌ فیلد خاکی در مراکز مخابراتی زیاد مورد استفاده قرار میگیرد.این نوع به دلیل ساختار ژله‌ای و نرمی که دارد آن را در مجاری که دارای حیوانات جونده هستند دفن کرد. فرم این کا..
0 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)