منو
سبد خرید

نگزنس

نگزنس

نگزنس

نگزنس یک برند اروپایی واقع در کشور فرانسه است که با داشتن قدمت پیدایش 120 ساله و سه انقلاب صنعتی همچنان جز تولیدکنندگان کابل های صادراتی مرغوب به تمام دنیا است. کمپانی نگزنس  از پیشگامان تولید محصولات با کیفیت در زمینه تولید کابل مسی، کابل شبکه، تجهیزات پسیو و نیز کابل فیبر نوری می باشد. این کمپانی با رعایت کردن استانداردهای اولیه در زمینه تولید کابل شبکه از با کیفیت ترین برندهای دنیا است. کابل شبکه نگزنس متشکل از هشت رشته سیم مسی است که فروش این محصول بصورت بسته بندی با حلقه های ۵۰۰ متری می باشند. این کابل با روکش PVC و LSZH ( چون از مواد بدون هالوژن شده ساخته شده در هنگام آتش سوزی، گازهای سمی تولید نمی کند و شعله کم ایجاد می کند) برای استفاده در فضای بیرونی مناسب می‌باشد.

کابل شبکه نگزنس

کابل شبکه نگزنس در زمینه زیر ساخت شبکه در تولیدات کابل شبکه در دسته بندی های cat5 ،cat6 ،cat7 می باشد. کابل شبکه نگزنس متشکل از هشت رشته سیم مسی است که فروش این محصول بصورت بسته بندی با حلقه های ۵۰۰ متری می‌باشد.

کابل نگزنس

 انواع کابل شبکه نگزنس:

  1. کابل شبکه نگزنس UTP: این کابل بدون فویل و شیلد می باشد، برای استفاده در محیط های بدون نویز انتخاب درستی است.
  2. کابل شبکه نگزنسSFTP: این کابل دارای فویل و شیلد است، برای انجام پروژه هایی که در نزدیکی آنها نویز بیشتری وجود دارد مناسب تر است.
  3. کابل شبکه نگزنس FTP: این کابل دارای فویل می‌باشد.

 خرید کابل شبکه نگزنس:

فروشگاه اینترنتی مدیا کابل کابل شبکه نگزنس را با قیمت بسیار مناسب و با هدروم بالا در اختیار مصرف کنندگان این محصول قرار می‌دهد. خرید آنلاین کابل شبکه نگزنس از طریق این سایت به راحتی  امکان پذیر می باشد. مشتریان عزیز در صورت داشتن هرگونه ابهام و داشتن استعلام برای پروژه‌های بزرگ می توانند با متخصصان فروش این فروشگاه تماس گرفته و از مشاوره و اطلاعات بیشتر برخوردار شوند.

دانلود کاتالوگ کامل نگزنس "Naxans" 

تولید کننده: نگزنس مدل: utpLSZH نگزنس
قرقره کابل CAT6 نگزنس UTP LSZH با تست فلوک پرمننتکابل شبکه CAT6 نگزنس UTP LSZH متشکل از 8 رشته سیم است که تماما از جنس مس و روکش LSZH می باشد.مزیت استفاده از روکش LSZH نسبت به روکش PVC در کابلهای شبکه این است که چون در ترکیبات این کابل‌ها از مواد ترموپلاست استفاده شده، در حین آتش سوزی گاز هی..
0 تومان
تولید کننده: نگزنس مدل: SFTP26
ساختار کابل شبکه CAT6 نوع SFTPکابل شبکه نگزنس CAT6 نوع outdoor- SFTP یکی از پرفروش‌ترین محصولات مدیا کابل می‌باشد. این محصول متشکل از دو زوج بهم تابیده، یک لایه شیلد بافته شده همچنین یک لایه فویل قرار دارد. علاوه بر روکش پلی اتیلن دارای روکش پی وی سی می باشد که سیم را در مقابل  عوامل خارجی ..
0 تومان
تولید کننده: نگزنس مدل: 12core sm
خرید کابل فیبر نوری 12 کور سینگل مودکابل فیبر نوری 12core سینگل مود نگزنس ساخت کمپانی  Nexans از نوع سینگل مود (singel mode) واست یعنی به طور ساده می توان گفت که فقط یک پرتوی تک موج ( لیزر ) از داخل آن بدون شکست عبور داده می شود. این کابل فیبر نوری  یک کابل چند منظوره است که اطلاعات را..
0 تومان
تولید کننده: نگزنس مدل: 6core sm
فیبر نوری 6 کور سینگل مود نگزنساین کابل فیبر نوری ساخت کمپانی نگزنس و دارای 6 کور می باشد.فیبر نوری 6 کور سینگل مود بسیار با کیفیت و از نوع Out door است و برای استفاده در محیط های بیرونی گزینه مناسبی است. این کابل با سرعت بالا داده ها را منتقل می‌کند. این کابل ها به دلیل انعطاف پذیری و مقاومت با..
0 تومان
تولید کننده: نگزنس مدل: 8core sm
کابل فیبر نوری 8 کور سینگل مود نگزنساین محصول دارای 8 کور و ساخت کمپانی معتبر نگزنس می‌باشد. این کابل سینگل مود (singel mode) بسیار نازک، شفاف و انعطاف پذیری آن بالا است. قطر خارجی فیبر نوری 8 کور 9/5 میکرومتر، این کابل مشابه کابل فیبرنوری 8 کور سینگل مود دی تک می باشد که مشتریان محترم می‌ت..
0 تومان
تولید کننده: نگزنس مدل: SFTP23
فروش قرقره 500 متری کابل نگزنس CAT6 SFTP PVCکابل نگزنس CAT6 SFTP PVC مجموعی از زوج های به هم تابیده شده است، روکش این کابل SFTP  یک لایه شیلد بافته شده و یک لایه فویل است. روکش بیرونی کابل شبکه از جنس PVC می باشد جهت استفاده در محیط هایی با رطوبت بالا و یا دمای بالا مناسب می باشد. فروش..
0 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)