منو
سبد خرید

شهید قندی

شهید قندی

کارخانه کابل شهید قندی تولید کننده کابل نوری، مخابراتی مسی

شهید قندی تولید کننده انواع تولید کننده کابل مخابراتی مسی و کابل فیبر نوری مطابق با استاندارد و آخرین فناوری جهانی می‌باشد. تمامی کابل های شهید قندی کاملا رقابتی با کابل‌های با کیفیت دنیاست. این شرکت ابتدا فعالیت خود را در زمینه تولید کابل مخابراتی مسی آغاز کرد و اینک در تولید کابل فیبر نوری جز یکی از برترین برندهای تولید این محصول در خاورمیانه است. مهمترین اصل این شرکت حفظ کیفیت تولیدات خود است. این شرکت دارای تاییدیه های معتبر زیر می باشد:

  • گواهی تایید صلاحیت از شرکت مخابرات ایران
  • پروانه علامت استاندارد و پروانه تحقیق و توسعه
  • داشتن گواهینامه های  SO 14001 /ISO 18001/ ISO 9001 از شرکت بازرسی بین المللی SGS

برخی دیگر از تقدیرنامه های این شرکت:

تقدیرنامه های کابل شهید قندی

مدیا کابل بعنوان نماینده فروش کابل شهید قندی نیاز مشتریان در زمینه خرید انواع کابل نوری، مخابراتی، سیم رانژه، ژله فیلد خاکی و ... را  برآورده می سازد. محصولات ارائه شده این برند در سایت ما:

  • کابل نوری مهاردار هوایی دو روکشه آرموردار
  • کابل دوبل هوایی مهاردار
  • کابل مخابراتی ژله فیلد خاکی 0.4 (10 الی 150 زوج)
  • سیم رانژه مخابراتی
  • و ...

 

 

تولید کننده: شهید قندی مدل: MR100
خرید سیم رانژه مخابراتی سایز 0.5 و 0.6ساختار سیم رانژه تلفنساختار این کابل مخابراتی از یک مغزی مسی با قطر 0.5 و 0.6 همچنین جنس شیلد آن از پلی الفین انعطاف پذیر، عایق PVC است. قطر سیم رانژه روی بسته بندی درج شده است. از دیگر ویژگی‌های سیم رانژه مخابراتی موارد زیر می‌باشد:دارای بست..
0 تومان
تولید کننده: شهید قندی مدل: Cat6 Data Cable
خرید کابل Cat6 Data Cable  شهید قندیکابل Cat6 Data Cable  شهید قندی برای انتقال دیتا بسیار کاربردی می‌باشد. این کابل شبکه دارای روکش PVC بوده است. لذا بنا به درخواست مشتری روکش LSZH قابل اجرا می‌باشد.از مهمترین ویژگی این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:امکان تولید با آ..
0 تومان
تولید کننده: شهید قندی مدل: mgh011
فروش کابل دوبل هوایی مهاردار شهید قندیکابل دوبل هوایی مهاردار شهید قندی متشکل از دو رشته سیم مسی و یک مفتول فولادی است. مفتول بعنوان مهارکننده با پوششی از جنس پلی اتیلن مقاوم در برابر عوامل محیطی و آب و هوایی است. رنگ پوشش این کابل مخابراتی پرکاربرد مشکی همچنین از تولیدات کابل شهید قندی مشک..
0 تومان
تولید کننده: شهید قندی مدل: ADSS
آشنایی و خرید کابل نوری ADSS شهید قندی 12 و 24 کورکابل فیبر نوری ADSS یا کابل اتصال مستقیم بدون پشتیبانی، یک نوع کابل فیبر نوری است که برای انتقال اطلاعات از طریق فیبرهای نوری استفاده می‌شود. کابل ADSS از ساختاری خاص برخوردار است که اجازه می‌دهد به صورت خودتابی در هوا برقرار باشد و نیازی به سازه..
0 تومان
تولید کننده: شهید قندی مدل: OBUC
اطلاعات کامل از کابل OBUC فیبر نوری 12 کور سینگل مود شهید قندی و مزایای آنفیبر نوری خشک خاکی یا همان کابل نوری OBUC از تولیدات کارخانه شهید قندی، یک فناوری مورد استفاده در شبکه‌ ارتباطات است که با استفاده از کابل فیبر نوری در خاک راه‌اندازی می‌شود. درواقع این فناوری برای ارسال سیگنال‌های نو..
0 تومان
تولید کننده: شهید قندی مدل: j0411
کاربرد کابل ژله‌ فیلد خاکی 0.4 (10 الی 200 زوج) شهید قندیکابل ژله‌ فیلد خاکی 0.4  Buried Filled Cable دارای ساختار ژله‌ای و نرمی دارد و نوار به کار رفته در آنها از جنس استیل و آلومینیوم می باشد که به همین دلیل این کابل دارای مقاومت و نفوذپذیری بالایی می باشد. در مراکز مخابراتی که اغلب ..
0 تومان
تولید کننده: شهید قندی مدل: کابل نوری خشک کانالی
خرید کابل نوری خشک کانالی شهید قندیخرید کابل نوری خشک کانالی شهید قندی برای انتقال اطلاعات در فواصل کوتاه و نیز برای استفاده ارتباطات شبکه‌های تلفنی، اینترنت، و سیستم های مخابراتی دورن شهری برای خریداران پیشنهاد می شود. این کابل نوری با توجه به ساختار متمایزی که دارد دارای عملکرد مناسبی در محیطه..
0 تومان
تولید کننده: شهید قندی مدل: فیبر نوری
ساختار و فروش کابل نوری شهید قندی با تیوب مرکزیکابل نوری شهید قندی با تیوب مرکزی از روکش تقویت شده‌ای برخوردار است که می‌توان برای اتصالات مابین ساختمان یا در شبکه FTX مورد بهره‌بردای قرار گیرد. این کابل فیبر نوری بعنوان هوایی بدون مهار مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین محصول فوق برای فواصل کم و..
0 تومان
تولید کننده: شهید قندی مدل: هوایی تک روکشه خشک
فروش کابل نوری مهاردار هوایی تک روکشه خشک شهید قندی از 2 الی 288 کور ..
0 تومان
تولید کننده: شهید قندی مدل: هوایی آرموردار
 کابل نوری خشک مهاردار آرموردار دو روکشه هوایی شهید قندیکابل نوری مهاردار هوایی دو روکشه آرموردار شهید قندی از کابل‌های مورد استفاده در زیر ساخت پروژه‌ها، مراکز مخابراتی، بین شهری، نصب در مسافت‌های طولانی و یا برای دفن زیر زمین بسیار کاربردی می‌باشد.این کابل فیبر نوری دارای دو روکش از ن..
0 تومان
تولید کننده: شهید قندی مدل: هوایی ساده
ساختار کابل هوایی ساده شهید قندیهسته کابل هوایی ساده شهید قندی متشکل از تعدادی سیم نرم با روکش پلی اتیلن است که بصورت زوج بهم تابیده شده، هسته آن را میسازند. هسته این کابل مخابراتی با سیم زمین توسط یک نوار پلی استر سپس یک فویل آلومینیومی پیچیده شده و در نهایت یک روکش پلی اتیلن را پوشش می‌دهد. ..
0 تومان
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)