منو
سبد خرید

زرکابل کرمان

زرکابل کرمان

زرکابل کرمان

زرکابل کرمان از تولیدکنندگان خوش سابقه در زمینه تولید انواع سیم،کابل مسی و آلومینیومی در ایران است. تمامی محصولات این کمپانی، با استانداردهای بین المللی مطابقت دارد. همچنین زرکابل کرمان در تولید بسیاری از کابلهای مسی خود موفق به اخذ گواهینامه‌های بین المللی شده است.

همچنین این کمپانی تراول کابل آسانسور 24 رشته،12 رشته از آلیاژ مرغوب را تولید می‌نماید. برای آگاهی بیشتر از این محصول با قسمت فروش در تماس باشید.

تولیدات و محصولات زرکابل کرمان :

  • انواع کابل‌های مخابراتی
  • کابل knx زرکابل کرمان
  • انواع کابل‌های برق
  • کابل‌های کنترل، ابزار دقیق
  • انواع کابل‌های کواکسیال
  • و ...

ارائه لیست قیمت، امکان خرید کابل زرکابل کرمان بصورت آنلاین ، به ویژه در خصوص فروش کابل مخابراتی 2 زوج الی 100 زوج مسی هوایی (0.6)  و ... از سایت مدیا کابل .

تولید کننده: زرکابل کرمان مدل: mt20r
قیمت تراول کابل تخت 20 رشته آسانسوریکی از مهمترین و پرکاربردترین قطعات که برای راه‌اندازی آسانسور، تراول کابل 20 رشته می‌باشد. کیفیت این قطعه بسیار ضروری بوده است چراکه در  انعطاف پذیری و پایداری آن نقش بسزایی دارد. مهمترین وظیفه این محصول انتقال دستور عملکرد آسانسور بین قسمت‌های مختلف آن ا..
0 تومان
تولید کننده: زرکابل کرمان مدل: mknx
آشنایی بیشتر جهت خرید کابل هوشمند knxامروزه جهت امنیت ساختمان، همچنین کاهش مصرف انرژی و هزینه های اضافی داخل ساختمان‌‌ها‌ی تجاری، اداری، هتل‌ها و اغلب برج‌‌ها، از سیستم کنترل هوشمند داخلی استفاده می شود. برای انجام این پروژه ها از تجهیزاتی نظیر کابل  knx ، انواع حسگرها، ترموستات و ... استفا..
14,000 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)