منو
سبد خرید

زرکابل کرمان

زرکابل کرمان

خرید زرکابل کرمان

زرکابل کرمان سال 1380 در شهرک صنعتی شماره یک کرمان تاسیس گردید. در سال 1384 اقدام به تولید انواع سیم و کابل ساختمانی، فشار ضعیف نمود. این کمپانی با تکیه بر ماشین آلات روز دنیا توانسته محصولاتی باکیفیت و طبق استاندارد روز دنیا تولید نماید. زرکابل کرمان برای همگام سازی با تولیدات جهانی در سال 1390 خط تولید خود را بروز رسانی نمود. لذا توانسته کابل‌هایی نظیر کابل آلومینیومی، انواع کابل قدرت، ابزار دقیق و عایق‌های همچون PVC، XLPE را به محصولات خود اضافه نماید.

امروزه زرکابل کرمان در سایه تلاش و پشتکار پرسنل این مجموعه و استفاده از مدرن‌ترین ماشین آلات توانسته عایق‌های مانند هالوژن فری، خودرویی، کابل‌های تخصصی زیادی را تولید نماید. زرکابل کرمان از تولیدکنندگان خوش سابقه در زمینه تولید انواع سیم،کابل مسی و آلومینیومی در ایران است. تمامی محصولات این کمپانی، با استانداردهای بین المللی مطابقت دارد. همچنین زر کابل کرمان در تولید بسیاری از کابلهای مسی خود موفق به اخذ گواهینامه‌های بین المللی شده است. مدیا کابل بعنوان نماینده فروش زرکابل کرمان در لاله زار ، محصولات این کمپانی را با قیمت منصفانه در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد.

همچنین این کمپانی تراول کابل آسانسور 24 رشته ،20 رشته از آلیاژ مرغوب را تولید می‌نماید. برای آگاهی بیشتر از این محصول با قسمت فروش در تماس باشید.

تولیدات و محصولات زرکابل کرمان :

  • انواع کابل‌های مخابراتی
  • کابل کی ان ایکس زر کابل کرمان
  • انواع کابل‌های برق
  • کابل‌های کنترل، ابزار دقیق
  • انواع کابل‌های کواکسیال
  • و ...

ارائه لیست قیمت، امکان خرید کابل زرکابل کرمان بصورت آنلاین ، به ویژه در خصوص فروش کابل مخابراتی 2 زوج الی 100 زوج مسی هوایی (0.6)  و ... از سایت مدیا کابل . از دیگر محصولات زرکابل کرمان در سایت:

  • تراول کابل 24 رشته آسانسور
  • تراول کابل 20 رشته آسانسور
  • کابل هوشمند کی ان ایکس
تولید کننده: زرکابل کرمان مدل: mt20r
قیمت تراول کابل تخت 0.75×20 آسانسور زرکابل کرمانیکی از مهمترین و پرکاربردترین قطعات که برای راه‌اندازی آسانسور، تراول کابل 20 رشته می‌باشد. کیفیت این قطعه در آسانسور بسیار ضروری بوده است چراکه کیفیت آن در انعطاف پذیری و پایداری آن نقش بسزایی دارد. مهمترین وظیفه این محصول انتقال دستور عملکرد آسان..
0 تومان
تولید کننده: زرکابل کرمان مدل: mtc
فروش تراول کابل 0.75×24تراول کابل 24 رشته آسانسور  نوعی کابل تختی با انعطاف پذیری بالا است که دائم در حرکت است. این تراول کابل آسانسور رابط تابلوی فرمان و کابین می باشد بطوریکه از یک جهت به تابلو فرمان و از سمت دیگر به زیر کابین متصل بوده و با حرکت بالا و پایین در حرکت است.تراول کابل 24..
0 تومان
تولید کننده: زرکابل کرمان مدل: mknx
آشنایی بیشتر جهت خرید کابل هوشمند knx زرکابل کرمانامروزه جهت امنیت ساختمان، همچنین کاهش مصرف انرژی، هزینه‌های اضافی داخل ساختمان‌‌ها‌ی تجاری، اداری، هتل‌ها و اغلب برج‌‌ها، کابل هوشمند کی ان ایکس کارایی بالایی دارد. برای انجام این پروژه‌ها تجهیزاتی نظیر knx ، انواع حسگرها، ترموستات و ... مورد است..
0 تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)