منو
سبد خرید

زرکابل کرمان

زرکابل کرمان

خرید زرکابل کرمان

زرکابل کرمان از تولیدکنندگان خوش سابقه در زمینه تولید انواع سیم،کابل مسی و آلومینیومی در ایران است. تمامی محصولات این کمپانی، با استانداردهای بین المللی مطابقت دارد. همچنین زر کابل کرمان در تولید بسیاری از کابلهای مسی خود موفق به اخذ گواهینامه‌های بین المللی شده است.

همچنین این کمپانی تراول کابل آسانسور 24 رشته ،20 رشته از آلیاژ مرغوب را تولید می‌نماید. برای آگاهی بیشتر از این محصول با قسمت فروش در تماس باشید.

تولیدات و محصولات زرکابل کرمان :

  • انواع کابل‌های مخابراتی
  • کابل کی ان ایکس زر کابل کرمان
  • انواع کابل‌های برق
  • کابل‌های کنترل، ابزار دقیق
  • انواع کابل‌های کواکسیال
  • و ...

ارائه لیست قیمت، امکان خرید کابل زرکابل کرمان بصورت آنلاین ، به ویژه در خصوص فروش کابل مخابراتی 2 زوج الی 100 زوج مسی هوایی (0.6)  و ... از سایت مدیا کابل .

تولید کننده: زرکابل کرمان مدل: mt20r
قیمت تراول کابل تخت 0.75×20 آسانسور زرکابل کرمانیکی از مهمترین و پرکاربردترین قطعات که برای راه‌اندازی آسانسور، تراول کابل 20 رشته می‌باشد. کیفیت این قطعه در آسانسور بسیار ضروری بوده است چراکه کیفیت آن در انعطاف پذیری و پایداری آن نقش بسزایی دارد. مهمترین وظیفه این محصول انتقال دستور عملکرد آسان..
68,000 تومان
تولید کننده: زرکابل کرمان مدل: mtc
فروش تراول کابل 0.75×24تراول کابل 24 رشته آسانسور  نوعی کابل تختی با انعطاف پذیری بالا است که دائم در حرکت است. این تراول کابل آسانسور رابط تابلوی فرمان و کابین می باشد بطوریکه از یک جهت به تابلو فرمان و از سمت دیگر به زیر کابین متصل بوده و با حرکت بالا و پایین در حرکت است.تراول کابل 24..
79,900 تومان
تولید کننده: زرکابل کرمان مدل: mknx
آشنایی بیشتر جهت خرید کابل هوشمند knx زرکابل کرمانامروزه جهت امنیت ساختمان، همچنین کاهش مصرف انرژی، هزینه‌های اضافی داخل ساختمان‌‌ها‌ی تجاری، اداری، هتل‌ها و اغلب برج‌‌ها، کابل هوشمند کی ان ایکس کارایی بالایی دارد. برای انجام این پروژه‌ها تجهیزاتی نظیر knx ، انواع حسگرها، ترموستات و ... مورد است..
13,000 تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)