منو
سبد خرید

دی تک

دی تک
تولید کننده: دی تک مدل: mcfnd3
فیبر نوری دراپ سه مهاره 2 کور و 4 کورکابل فیبرنوری دراپ سه مهاره که به کابل‌های فیبر نوری دراپ اوت دور  شهرت دارند یکی از انواع کابل فیبر نوری است. این محصول ساخت شرکت دی تک، ساخت ایران همچنین توسط شرکت مدیا کابل با  کیفیت مطلوب و گارانتی معتبر عرضه می‌کند. این نوع کابل فیبر نوری ..
2,500 تومان
تولید کننده: دی تک مدل: sm12core d
ساختار فیبرنوری12 کور دی تک سینگل مودکابل فیبرنوری دارای 12 کور و از کابل های با کیفیت دی تک (محصول با کیفیت ایرانی) می باشد که مشابه کابل فیبر نوری 12core سینگل مود نگزنس می باشد. این کابل از جنس شیشه و نوع سینگل مود (singel mode) است و اطلاعات را با سرعت بالا در طول سیم انتقال می دهد. قطر..
80,000 تومان
تولید کننده: دی تک مدل: 4561255
ساختار فیبرنوری سینگل مود 6 کور دی تککابل فیبرنوری دارای 6 کور و از کابل های با کیفیت دی تک (محصول با کیفیت ایرانی) می باشد که مشابه کابل فیبر نوری 6core سینگل مود نگزنس می باشد.کابل فیبر نوری سینگل مود (singel mode) 6core بسیار باریک و از جنس شیشه و یا پلاستیک شفاف است و در طول سیم&nb..
0 تومان
تولید کننده: دی تک مدل: mc fn2
کابل فیبر نوری دراپ دو مهاره indoor :کابل فیبر نوری دراپ دو مهاره ( Indoor ) ایندور برای انتقال اطلاعات در داخل ساختمان بکاربرده می‌شوند. از این رو به این کابل فیبر نوری ، کابل دراپ ساختمانی نیز گفته می‌شود. بصورت دو کور و چهار کور تولید می ‌شوند، همچنین استحکام آن‌ها نسبت به کابل فیبر نوری Outd..
1,900 تومان
تولید کننده: دی تک مدل: 8coresm
ساختار فیبرنوری 8 کور سینگل مودفیبرنوری 8 کور سینگل مود، دارای 8 کور و ساخت کارخانه دی تک ایران می باشد. کابل 8 کور سینگل مود  بسیار نازک، از جنس شیشه همچنین از نوع سینگل مود (singel mode) است. انعطاف پذیری آن بالا و قطر خارجی این کابل 9/5 میکرومتر است. این محصول متشکل از یک غلاف فلزی است ک..
0 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)