منو
سبد خرید

تراول کابل آسانسور

تراول کابل آسانسور چیست و چه کاربردی دارد؟

یکی از مهمترین قطعات در آسانسور تراول کابل آسانسور است که از تجهیزات پرکاربرد در آسانسور می‌باشد. این محصول بایستی از آلیاژ مرغوب، مقاوم و انعطاف پذیر تشکیل شده باشد لذا برای نصب و راه اندازی آن بهتر است از افراد متخصص کمک بگیریم. تراول کابل آسانسور ارتباطی بین کنترل کننده‌ها و تجهیزات برقی با تابلو فرمان آسانسور ایجاد می‌کند.
تراول کابل آسانسور بین شاسی کلید نمایشگر درون آسانسور با کابین ارتباط برقرار می‌کند. در واقع بین کابین با تابلو فرمان ارتباط برقرار می‌کند. بطوری که اگر از طرف کابین و طبقات درخواستی باشد توسط تراول کابل به تابلو فرمان می‌رسد. در نتیجه تابلو فرمان آن را پردازش کرده و به موتور آسانسور انتقال می‌دهد.

انواع تراول کابل آسانسور

تراول کابل آسانسور به 4 نوع مختلف تقسیم می‌شوند که هر کدام از این محصولات دارای خصوصیات مخصوص به خود می‌باشند:

  1.  تخت گروهی
  2.  تخت موازی
  3.  گرد آسانسور
  4. میکس تخت و موازی

 تراول کابل تخت گروهی

این مدل دارای رشته های 18-24-36 تایی بوده که از دو زوج رشته سیم بهم متصل شده تشکیل شده است که حول سیم‌ها یک شیلد مخصوص در جهت تبادل اطلاعات قرار گرفته سرعت آسانسور با این نوع محصول از 4 الی 10 متر بر ثانیه و طول مسیر تا 160 متر بدون نیاز به سیم بکسل می باشد لذا دارای استاندارد CE و ملی می باشد.

 تراول کابل تخت موازی

این مدل بگونه ای طراحی شده است که از رشته های 12-20-24-32 تایی متشکل از دو رشته سیم بهم متصل شده می باشد سرعت آن 1.5 متر بر ثانیه و طول مسیر تا 70 متر بدون نیاز به سیم بکسل می باشد. همچنین با داشتن شیلد در اطراف سیم، دیتا به آسانی قابل انتقال می باشد و شامل استاندارد CE و ملی بوده است.

انواع تراول کابل 24 رشته زرکابل کرمان و 20 رشته با انعطاف پذیری بالا از محصولات پرفروشی است که توسط فروش با گارانتی تعویض و قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

 تراول کابل گرد

در این مدل دارای رشته های 12 تایی می باشد که بصورت دو زوج رشته سیم به یکدیگر متصل شده‌اند.

 تراول کابل میکس تخت و موازی

مدل آخر یکی از با کیفیت ترین و مرغوب ترین نوع تراول کابل آسانسور می باشد که دارای طول عمر بالایی بوده و منطبق بر استاندارد ملی و CE بوده است. قیمت این محصول نسبت به سه مورد دیگر مقداری بالاتر است.

آشنایی با برند معتبر ایرانی تراول کابل آسانسور

خوشبختانه کمپانی های ایرانی در حوزه ساخت این محصول اقدامات مهمی انجام داده اند که از جمله برندهای معتبر ایرانی می توان به تراول کابل زرکابل کرمان و دت وایلر اشاره نمود. با توجه به اینکه تراول کابل آسانسور یکی از مهمترین قطعات در آسانسور می باشد در انتخاب و خرید باید دقت کامل داشته باشیم که دارای عمر طولانی باشد زیرا تعویض این قطعه به مدت زمان طولانی نیاز دارد. بنابراین با انتخاب برند معتبر می توان در هزینه و زمان صرفه جویی کرد.

خرید تراول کابل آسانسور

همانطور که در مطالب بالا گفته شد تراول کابل آسانسور یکی از مهمترین قطعات آسانسور بوده لذا کیفیت آن تاثیر مستقیمی در عملکرد آسانسور دارد.
جهت خرید این محصول باید به نکات مهمی توجه کرد. از جمله این نکات مس بکار رفته در آلیاژ این محصول است زمانیکه تراول کابل با کیفیتی در اختیار داریم که تمام مس بوده متاسفانه بعضی از کارخانه‌ها محصولی با روکش مس به بازار عرضه می کنند. بنابراین کارایی مناسبی نخواهد داشت لذا عمر مفید این محصول بسیار حائز اهمیت می‌باشد. همچنین تراول کابل آسانسور وسیله مصرفی بوده و بعد از مدتی نیاز به تعویض دارد. فروشگاه مدیا کابل سعی بر آن داشته این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب در اختیار شما قرار دهد. برای اطلاع از مشخصات کامل آن شما می‌توانید با بخش بازرگانی این مجموعه در تماس باشید و مشاورین ما اطلاعات کامل به شما در خصوص کالای فوق در اختیار قرار خواهند داد.

 

تولید کننده: زرکابل کرمان مدل: mt20r
قیمت تراول کابل تخت 20 رشته آسانسوریکی از مهمترین و پرکاربردترین قطعات که برای راه‌اندازی آسانسور، تراول کابل 20 رشته می‌باشد. کیفیت این قطعه بسیار ضروری بوده است چراکه در  انعطاف پذیری و پایداری آن نقش بسزایی دارد. مهمترین وظیفه این محصول انتقال دستور عملکرد آسانسور بین قسمت‌های مختلف آن ا..
0 تومان
مدل: mtc
فروش تراول کابل 24 رشته آسانسورتراول کابل 24 رشته نوعی کابل تختی با انعطاف پذیری بالا است که دائم در حرکت است. این تراول کابل آسانسور رابط تابلوی فرمان آسانسور و کابین می باشد بطوریکه از یک جهت به تابلو فرمان آسانسور و از سمت دیگر به زیر کابین متصل بوده و با حرکت بالا و پایین در حرکت است.ترا..
0 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)