منو
سبد خرید

بلدن

بلدن

کابل شبکه بلدن

بلدن از اولین و بزرگترین تولیدکنندگان انواع کابل شبکه در دنیا می‌باشد. بلدن یکی از برندهای معروف آمریکایی بوده است که کارخانه آن در چین وجود دارد که انواع کابل‌ها در آن کارخانه تولید می‌شود. کابل‌ شبکه بلدن شامل کابل‌های  OUTDOOR , INDOOR می‌باشد.

کابل شبکه بلدن با توجه به کیفیت بالا و قیمت مناسبش یکی از کابل‌های پر فروش در بازار ایران به شمار می آید.
مجموعه مدیا کابل ، کابل‌شبکه را علاوه بر برند بلدن و ... ، با‌کیفیت‌ترین برندهای داخلی و خارجی با قیمت مناسب در بازار به مشتریان خود ارائه می‌دهد. در بازار کابل‌ شبکه بلدن متراژ، نوع روکش، جنس مغزی، دارای تنوع بالایی است. کابل شبکه بلدن که در ایران استفاده می‌گردد طوسی رنگ می‌باشد. همچنین با متراژ 305 متری  با بسته‌بندی حلقه‌ای و کارتنی به بازار عرضه می‌گردد.
جنس مغزی آن CCC(تمام مسی) CCA یا مغزی آلومینیوم با روکش مس می باشد.

 

تولید کننده: بلدن مدل: پچ کورد CAT6 UTP
خرید کابل افشان پچ کورد CAT6 UTPکابل افشان پچ کورد CAT6 UTP گروه کابل شبکه CAT6 و نوع UTP بدون شیلد از شرکت بلدن است. مغزی آن CCA ترکیبی از آلومینیوم و مس است در واقع به دلیل نارسایی بودن آلومینیوم نسبت به کابل‌های شبکه که مغزی آن ها کاملا مس و سرعت انتقال اطلاعات پایین‌تر و دارای قیمت ارزان‌تری..
0 تومان
تولید کننده: بلدن مدل: RG59
مشخصات کامل و قیمت کابل RG59 ترکیبی 06 مسی بلدنکابل کواکسیال RG59 ترکیبی 06 مسی بلدن که بطور کامل از محصولات پر فروش شرکت بلدن "Belden" است. به لحاظ ظاهری شبیه کابل‌آنتن است. کاربرد آن همانند کابل‌آنتن انتقال تصویر می‌باشد ولی با این تفاوت که میان دوربین و دستگاه دی وی آر قرار می‌گیرد. (دست..
0 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)