منو
سبد خرید

کابل مخابراتی

کابل مخابراتی:

برای برقراری ارتباط و انتقال اطلاعات از کابل مخابراتی استفاده می شود. این کابل ها به دلیل کاربرد بسیار زیادی که در صنایع ارتباطات دارند در حجم انبوهی تولید می شود.

قیمت کابل مخابراتی:

در بیشتر این کابل ها، مغزی آنها از  مس بوده و هر چه قطر سیم ها (مغزی) بیشتر باشد مسی که از آنها استفاده شده بیشتر است و قدرت انتقال سیگنال بهتر است، در نهایت دارای کیفیت انتقال دیتا بالاتر را دارند و قیمت آنها نیز بالاتر می رود.

انواع کابلهای مخابراتیانواع کابل مخابراتی:

این کابل ها بر اساس کاربرد دو تقسیم بندی اصلی دارند:

  1. کابل مخابراتی هوایی
  2. کابل مخابراتی زمینی

 کابل مخابراتی هوایی:

رنگ این کابل ها معمولا طوسی می باشد و این کابل ها در داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. این کابل ها انعطاف پذیری بیشتری نسبت به کابل مخابراتی زمینی دارند و در معرض نور خورشید مورد استفاده قرار نمی گیرند.

 کابل مخابراتی زمینی:

این کابل ها در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل دارای استحکام بیشتری بودند و جنس روکش آن ها در مقابل نور خورشید باد و مقاومت بیشتر ی دارد. رنگ این کابلها اغلب مشکی بوده و دارای انعطاف کمتری هستند.

فروش کابل مخابراتی زمینی و هوایی :

مدیا کابل، کابل های مخابراتی را با تنوع برندهای مختلف از جمله: رساناکابل، ایراتل، کیمیای کرمان و ... به صورت 2 زوج، ۴ زوج، ۶ زوج، ۱۰ زوج، 25 زوج، 32 زوج، 100 زوج،  100 زوج و ۲۰۰ زوج  به فروش می رساند.

قطر مغزی کابل ها، نکته قابل توجهی است که در هنگام خرید مشتریان باید به آن دقت کنند. قطر کابل های مخابراتی 0/4میلیمتر، 0/5میلیمتر و 0/6میلیمتر است و آن ها را در بازار  با نام های کابل 04- 05- 06 می شناسند.

 

 

هیچ محصولی در این دسته‌بندی وجود ندارد.